182 | SAUDEK David:
MARILYN WITH UMBRELLAAkryl na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, datace 2015, signováno zezadu na plátně David Saudek 2015, zezadu na blindrámu autorský přípis s určením.
dosažená cena: 32 000 CZK
Akryl na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, datace 2015, signováno zezadu na plátně David Saudek 2015, zezadu na blindrámu autorský přípis s určením.
dosažená cena: 32 000 CZK