055 | SCHOVÁNEK Emil:
ROZBOUŘENÉ MOŘEOlej na lepence, 63 x 90 cm, rámováno, datace 1911, signováno vpravo nahoře Emil Schovánek 1911, zezadu na blindrámu opatřeno natrženým štítkem s č. 4420.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na lepence, 63 x 90 cm, rámováno, datace 1911, signováno vpravo nahoře Emil Schovánek 1911, zezadu na blindrámu opatřeno natrženým štítkem s č. 4420.
dosažená cena: 15 000 CZK