083 | SEDLÁČEK Vojtěch:
KRAJINAKvaš na kartonu, 39,5 x 59,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1957, , signováno vpravo dole Vojt Sedláček 57, vpředu vlevo dole V 2/57.
dosažená cena: 19 000 CZK
Kvaš na kartonu, 39,5 x 59,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1957, , signováno vpravo dole Vojt Sedláček 57, vpředu vlevo dole V 2/57.
dosažená cena: 19 000 CZK