112 | SKÁLA Karel:
ŽENSKÝ AKT ZEZADUOlej na dřevěné desce, 30 x 25 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo nahoře K. Skála 44.
dosažená cena: 6 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 30 x 25 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo nahoře K. Skála 44.
dosažená cena: 6 000 CZK