130 | SMETANA Jan:
AKT SE ŽULTÝN RUČNÍKEMOlej na sololitové desce, 70 x 50 cm, rámováno, datace 1961, signováno vlevo dole Smetana 61.
dosažená cena: 35 000 CZK
Olej na sololitové desce, 70 x 50 cm, rámováno, datace 1961, signováno vlevo dole Smetana 61.
dosažená cena: 35 000 CZK