073 | SOUKUP Josef:
PASÁČCIOlej na plátně adjustovaném na lepence, 47 x 33 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Soukup.
dosažená cena: 10 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 47 x 33 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Soukup.
dosažená cena: 10 000 CZK