103 | SYCHRA Vladimír:
DÁMATužka na papíře, 35,5 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vpravo dole V. Sychra 43.
dosažená cena: 1 200 CZK
Tužka na papíře, 35,5 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vpravo dole V. Sychra 43.
dosažená cena: 1 200 CZK