078 | SÁGNER Augustin:
ODPOČINEKOlej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlevo dole Ságner.
dosažená cena: 27 000 CZK
077 | SÁGNER Augustín:
DOMEK NA POBŘEŽÍOlej na plátně, 57,5 x 76 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ságner.
dosažená cena: 11 000 CZK