039 | TAVÍK František Šimon:
PONT NEUF, LA CITÉ (PAŘÍŽ)Barevný lept na papíře, 31,3 x 45,2 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole T. G. Šimon.
dosažená cena: 6 500 CZK
Barevný lept na papíře, 31,3 x 45,2 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole T. G. Šimon.
dosažená cena: 6 500 CZK