088 | TICHÝ František:
DVĚ DÍVKYLept na papíře, 25 x 11 cm, rámováno, pod sklem, datace 1948, signováno dole uprostřed Tichý 48, vepředu vpravo dole přípis s určením.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, 1961, č. 137.Reprodukováno:
Jindřich Teuchner, Lazar, zápas s andělem nad jedovatým lékem o jiskřivý život v boží dlani, Praha, 1947.dosažená cena: 18 000 CZK
089 | TICHÝ František:
COMEDIA DELL ARTE II.Lept na papíře, 22,5 x 23 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vlevo dole Tichý 43.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Praha, 1995, s. 83.dosažená cena: 21 000 CZK
087 | TICHÝ František:
DÁMA S CHRTEMLitografie na papíře, 16,5 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1947, signováno vlevo dole Tichý 47.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Praha, 1961, č. 139.dosažená cena: 6 500 CZK