102 | TOYEN:
MASKYLitografie na papíře, 12,5 x 7,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Toyen.
dosažená cena: 12 000 CZK
Litografie na papíře, 12,5 x 7,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Toyen.
dosažená cena: 12 000 CZK