117 | TRNKA Jiří:
ZIMALitografie na papíře, 28,5 x 19,5 cm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1945, signováno vpravo dole Trnka 45.
dosažená cena: 6 000 CZK
Litografie na papíře, 28,5 x 19,5 cm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1945, signováno vpravo dole Trnka 45.
dosažená cena: 6 000 CZK