017 | ULLMANN Josef:
Z POLEOlej na kartonu, 50 x 59,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Ullmann.
dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na kartonu, 50 x 59,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Ullmann.
dosažená cena: 70 000 CZK