003 | WACHSMAN Bedřich:
APLPSKÁ KRAJINAOlej na plátně, 75 x 98,5 cm, rámováno, datace 1896, signováno vlevo dole F. Wachsmann 1896, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 43.dosažená cena: 150 000 CZK