005 | WALDHAUSER Antonín:
ZIMA VE STAŇKOVĚKombinovaná technika na papíře, 12,5 x 20 cm, rámováno, pod sklem, zezadu přípis s určením.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 12 000 CZK
004 | WALDHAUSER Antonín:
ČERVÁNKYOlej na dřevěné desce, 9 x 15 cm, rámováno.
dosažená cena: 24 000 CZK