141 | ČEPELÁK Ladislav:
HOUSENKAAkvatinta na papíře, 25,5 x 13 cm, rámováno, pod sklem, datace 1987, signováno dole uprostřed Čepelák 1987, list č. 56/62.
dosažená cena: 3 800 CZK
140 | ČEPELÁK Ladislav:
JITROCELAkvatinta na papíře, 40 x 24 cm, rámováno, pod sklem, datace 1976, signováno vpravo dole Čepelák 1976, list č. 3/100.
dosažená cena: 4 200 CZK
139 | ČEPELÁK Ladislav:
PODZIMNÍ LISTÍAkvatinta na papíře, 33 x 23 cm, rámováno, pod sklem, datace 1981, signováno vpravo dole Čepelák 1981, list č. 140/200.
dosažená cena: 4 200 CZK
138 | ČEPELÁK Ladislav:
POLE S KAMENEMAkvatinta na papíře, 27,5 x 47,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1974, signováno vpravo dole Čepelák 1974, list č. 10/100.
dosažená cena: 4 200 CZK