120 | ČÍŽEK Bohuš:
NÁBŘEŽÍOlej na plátně, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo nahoře Čížek 47.
dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na plátně, 61 x 50 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo nahoře Čížek 47.
dosažená cena: 18 000 CZK