187 | ŘÍHA J.:
PANNA MARIE S JEŽÍŠKEMOlej na plátně, 90 x 60 cm, rámováno, datace 1900, vpravo dole přípis s určením.
Opatřeno vývozním povolením.
dosažená cena: 4 000 CZK
Olej na plátně, 90 x 60 cm, rámováno, datace 1900, vpravo dole přípis s určením.
Opatřeno vývozním povolením.
dosažená cena: 4 000 CZK