067 | ŠETELÍK Jaroslav:
Z KLAMOVKYKombinovaná technika na papíře, 25,5 x 36,5 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, vpravo dole na paspartě signováno Jaroslav Šetelík 07.