035 | ŠVABINSKÝ Max:
SATYR A DIVKA V LESEAkvatinta na papíře, 27,6 x 20 ccm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1944, signováno vpravo dole MŠvabinský.
Ludvík Páleníček, Max Švabinský, Grafické dílo/soupis, Praha, 1976, č. 492.dosažená cena: 5 000 CZK
034 | ŠVABINSKÝ Max:
SATYR A DÍVKA U POTOKAAkvatinta na papíře, 27 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 1938 – 1939, signováno vpravo dole MŠvabinský.
Ludvík Páleníček, Max Švabinský, Grafické dílo/soupis, Praha, 1976, č. 440.dosažená cena: 3 200 CZK