041 | BAUCH Jan:
ŽEBRAJÍCÍBarevná litografie na papíře, 33,5 x 23,5 cm, volný list, signováno vpravo dole Bauch Jan.
dosažená cena: 700 CZK
040 | BAUCH Jan:
KRASOJÍZDAOlej na plátně, 56 x 46,5 cm, rámováno, datace 1985, signováno vpravo nahoře Jan Bauch 1985.
dosažená cena: 38 000 CZK