098 | BENEŠ Vlastimil:
DAS DORF (VE VSI)Olej na sololitu, 58 x 77,5 cm, rámováno, datace 1974, signováno vpravo dole Beneš 74, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu soupis č. 23/74.
dosažená cena: 120 000 CZK
Olej na sololitu, 58 x 77,5 cm, rámováno, datace 1974, signováno vpravo dole Beneš 74, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu soupis č. 23/74.
dosažená cena: 120 000 CZK