047 | BOUDA Cyril:
JARDIN DE LA FONTAINE NÎMESOlej na sololitové desce, 33,5 x 25 cm, rámováno, pod sklem, datace 1945, signováno vlevo dole C. Bouda.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 32
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V:U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 557dosažená cena: 140 000 CZK
046 | BOUDA Cyril:
MOTIV Z ITÁLIEBarevná litografie na papíře, 33,5 x 24 cm, volný list, signováno vpravo dole C. Bouda, list č. 106/200.
dosažená cena: 700 CZK