095 | COUFAL Ondřej:
KROTITEL SNŮOlej na sololitové desce, 80 x 62 cm, rámováno, datace 2000, signováno vlevo dole O. Coufal 2000.
Publikováno:Ondřej Coufal – Obrazy, Vltavín, Praha, 2002.
dosažená cena: 7 500 CZK
Olej na sololitové desce, 80 x 62 cm, rámováno, datace 2000, signováno vlevo dole O. Coufal 2000.
Ondřej Coufal – Obrazy, Vltavín, Praha, 2002.
dosažená cena: 7 500 CZK