053 | FIŠÁREK Alois:
KRAJINA Z ORLICKÝCH HOROlej na plátně, 61 x 88,5 cm, rámováno, datace 1949, signováno vpravo dole A. FIŠÁREK 49.
dosažená cena: 20 000 CZK
Olej na plátně, 61 x 88,5 cm, rámováno, datace 1949, signováno vpravo dole A. FIŠÁREK 49.
dosažená cena: 20 000 CZK