099 | FREMUND Richard:
VESNICEOlej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, datace 1951, vpravo dole FREMUND 51.
dosažená cena: 50 000 CZK
Olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, datace 1951, vpravo dole FREMUND 51.
dosažená cena: 50 000 CZK