011 | FRIDRICH Miroslav Bedřich:
POHLED NA MLÝN S JEZEM (LEDČE)Olej na plátně, 110 x 57,5 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole Fridrich Miroslav Ledče 1907.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 54.dosažená cena: 54 000 CZK