078 | GRUBER Ivan:
OPUŠTĚNÁ ULICEOlej na překližce, 30,5 x 21 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole Ivan Gruber 1963.
Konzultováno s prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Martina Kodla.dosažená cena: 10 000 CZK