031 | HOLAN Karel:
KRAJINA S DOMEMOlej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole K. Holan – 47.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 630.dosažená cena: 58 000 CZK