008 | HUDEČEK Antonín:
KRAJINA S KOSTELÍKEMOlej na kartonu, 67 x 100 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
dosažená cena: 56 000 CZK
Olej na kartonu, 67 x 100 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
dosažená cena: 56 000 CZK