064 | ISTLER Josef:
AKT POD MĚSÍCEMBarevná litografie na papíře, 32,5 x 22,5 cm, volný list, datace 1973, signováno vpravo dole Istler 73, list č. 76/200.
dosažená cena: 1 200 CZK
Barevná litografie na papíře, 32,5 x 22,5 cm, volný list, datace 1973, signováno vpravo dole Istler 73, list č. 76/200.
dosažená cena: 1 200 CZK