063 | JANEČEK Ota:
SEDÍCÍ AKTBarevná litografie na papíře, 20 x 12,5 cm, volný list, signováno vpravo dole Ota Janeček, list č. 134/200.
dosažená cena: 1 200 CZK
062 | JANEČEK Ota:
STOJÍCÍ AKTBarevná litografie na papíře, 17,5 x 12,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Ota Janeček.
dosažená cena: 1 000 CZK