076 | JÍRA Josef:
GERONAKombinovaná technika na papíře adjustovaném na plátně, 44,5 x 54,5 cm, rámováno, datace 1980, signováno vpravo dole J Jíra 80, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 45 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře adjustovaném na plátně, 44,5 x 54,5 cm, rámováno, datace 1980, signováno vpravo dole J Jíra 80, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 45 000 CZK