060 | KILIÁN Josef:
KVĚTYOlej na plátně, 24 x 30 cm, rámováno, datace 1974, signováno dole uprostřed Kilián 74, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 6 000 CZK
Olej na plátně, 24 x 30 cm, rámováno, datace 1974, signováno dole uprostřed Kilián 74, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 6 000 CZK