090 | KLUSÁČEK Ladislav:
DÉŠŤOlej na sololitové desce, 74,5 x 104,5 cm, rámováno, datace 1981, signováno vlevo dole Klusáček 81, zezadu na rám opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na sololitové desce, 74,5 x 104,5 cm, rámováno, datace 1981, signováno vlevo dole Klusáček 81, zezadu na rám opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 14 000 CZK