075 | KOMÁREK Vladimír:
SVATEBNÍ KYTICEOlej na kartonu, 69,5 x 50 cm, rámováno, datace 1983, signováno vlevo dole V. Komárek 83.
dosažená cena: 45 000 CZK
Olej na kartonu, 69,5 x 50 cm, rámováno, datace 1983, signováno vlevo dole V. Komárek 83.
dosažená cena: 45 000 CZK