016 | KONÍČEK Oldřich:
ŽENSKÝ AKT S BÍLOU DRAPERIÍOlej na kartonu, 101 x 71 cm, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu na kartonu opatřeno číslem soupisu díla č. k. 1539.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 64, 66/67.dosažená cena: 44 000 CZK