023 | KOTÍK Pravoslav:
BEZ NÁZVUAkvarel a pastel na papíře, 32 x 24,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole P. Kotík 64.
Dílo pochází z majetku rodiny autora.dosažená cena: 15 000 CZK
Akvarel a pastel na papíře, 32 x 24,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole P. Kotík 64.
Dílo pochází z majetku rodiny autora.
dosažená cena: 15 000 CZK