068 | KUBÍČEK Jánuš:
STUDIEOlej na plátně, 33 x 38 cm, rámováno, datace 1975, signováno zezadu na plátně J.K., zezadu opatřeno přípisem s určením.
Pravost díla potvrdil syn autora. Dílo se nachází v soupisu díla autora.zpět
067 | KUBÍČEK Jánuš:
KOMPOZICE S BAREVNÝMI SKVRNAMIOlej na plátně, 48 x 38 cm, rámováno, datace – 1979 - 1983, signováno zezadu na plátně J. K., zezadu opatřeno přípisem s určením.