057 | LIESLER Josef:
BEZ NÁZVUBarevná litografie na papíře, 32 x 24 cm, volný list, datace 1974, signováno Liesler 75, list č. 61/200.
dosažená cena: 1 200 CZK
Barevná litografie na papíře, 32 x 24 cm, volný list, datace 1974, signováno Liesler 75, list č. 61/200.
dosažená cena: 1 200 CZK