005 | MAROLD Luděk:
STUDY OF SQUAWKvaš na papíře, 30 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole L.M.
dosažená cena: 27 000 CZK
Kvaš na papíře, 30 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole L.M.
dosažená cena: 27 000 CZK