071 | MATAL Bohumír:
SEDÍCÍ AKTBarevný pastel na papíře, 52 x 32,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Matal 56, dole uprostřed autorská dedikace.
dosažená cena: 19 000 CZK
070 | MATAL Bohumír:
POSTAVASerigrafie na papíře, 28 x 17 cm, volný list, 1967, signováno vpravo dole Matal 67, list č. 1/35.
dosažená cena: 500 CZK