025 | MERVART August:
VÝHLED Z KNĚHYNĚOlej na lepence, 32 x 51 cm, rámováno, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole Aug. Mervart. 46, zezadu přípis s určením.
dosažená cena: 31 000 CZK
Olej na lepence, 32 x 51 cm, rámováno, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole Aug. Mervart. 46, zezadu přípis s určením.
dosažená cena: 31 000 CZK