079 | MIKULKA Alois:
AKTOlej na kartonu, 43,5 x 32,5 cm, rámováno, vpředu vlevo dole připsáno STATE LOUIS.
dosažená cena: 42 000 CZK
Olej na kartonu, 43,5 x 32,5 cm, rámováno, vpředu vlevo dole připsáno STATE LOUIS.
dosažená cena: 42 000 CZK