048 | MINÁŘ Karel:
VINOBRANÍOlej na překližce, 52,5 x 62 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole MK 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 13 000 CZK
Olej na překližce, 52,5 x 62 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole MK 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 13 000 CZK