030 | MOKRÝ František:
BĚLČICKÁ HUMNAOlej na lepence, 22 x 48 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. V. Mokrý, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 2 200 CZK
Olej na lepence, 22 x 48 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. V. Mokrý, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 2 200 CZK