074 | NOVÁK Ladislav:
ACNAVI ET MOI, LE MALHEUREUXMuchláž na papíře, 47,5 x 36 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1996, signováno vpravo dole autorskou ligaturou LN, dole uprostřed autorský přípis s určením.
dosažená cena: 11 000 CZK
072 | NOVÁK Ladislav:
MAGIE AFRICAINEKombinovaná technika na papíře, 41,5 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed autorskou ligaturou LN, dole uprostřed autorský přípis s určením.
dosažená cena: 9 000 CZK