055 | NOVÁK Miloš:
CHALUPA V KRAJINĚTempera na lepence, 34 x 45 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole M. Novák
Tempera na lepence, 34 x 45 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole M. Novák