049 | NOVÁK Václav Vojtěch:
BRETAŇSKÉ POBŘEŽÍOlej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. století, signováno vpravo dole V. V. N.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. století, signováno vpravo dole V. V. N.
dosažená cena: 15 000 CZK