001 | PIEPENHAGEN August Bedřich:
ZŘÍCENINA NAD ŘEKOUOlej na plátně, rentoilováno, 23 x 29 cm, rámováno, signováno vlevo dole ligaturou AP.
Posoudil pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 82 000 CZK
Olej na plátně, rentoilováno, 23 x 29 cm, rámováno, signováno vlevo dole ligaturou AP.
Posoudil pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
dosažená cena: 82 000 CZK